16 lat doświadczenia
300 audytów przeprowadzonych na terenie całej Polski

Nasze audyty to:

  • Niezależni eksperci i profesjonalizm - nasi specjaliści posiadają certyfikaty bezpieczeństwa: CISSP (Certified Information Systems Security Professional), CEH (Certified Ethical Hacker), CISA (Certified Information Systems Auditor) i Certyfikat Inżyniera Bezpieczeństwa ISecMan 
  • Zadania specjalne  – audytorzy to specjaliści o bardzo wąskim zakresie specjalizacji, co pozwala nam rozwiązywać nawet trudne i rzadko spotykane problemy.
  • Sprawna organizacja - do każdego realizowanego projektu przydzielany jest opiekun, który ustala z klientem szczegółowy harmonogram prac, czuwa nad stanem ich wykonania, kontaktuje się z klientem oraz dba o sukces projektu. 
  • Gotowe rozwiązania problemów– oprócz audytu, asystujemy też przy budowaniu polityki bezpieczeństwa i pomagamy stworzyć optymalne procedury jej wdrożenia.

Ikaria to ekspert bezpieczeństwa IT. Pomagamy tworzyć i wdrażać polityki bezpieczeństwa w firmach i instytucjach. Doradzamy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania. Przez 16 lat zdobyliśmy doświadczenie i unikalną wiedzę ekspercką stając się liderem branży. Posiadamy 23 certyfikacje techniczne oraz 17 złotych i platynowych statusów partnerskich największych światowych producentów. Chronimy już 1 507 337 komputerów i mamy na koncie 120 691 sprzedanych licencji. Jesteśmy zaufanym partnerem i doradcą ponad 46 200 klientów w Polsce. Ale każdy obsługiwany przez nas klient czuje się jak nasz jedyny klient. Pracujemy dla największych firm i instytucji w Polsce. Obsługujemy również małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.